8. PROFESJONALNA PROMOCJA GMINY

Naszym celem jest, aby Ochotnica i Tylmanowa stały się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych wiosek w Polsce. Z doświadczenia innych samorządów wiemy, że unikatowe inicjatywy, imprezy muzyczne i ciekawi ludzie,  są najlepszą formą promocji i magnesem przyciągającym turystów. Zorganizujemy ciekawe imprezy masowe w naszej Gminie oraz zaprosimy znane osoby. Będziemy również jeździć z zespołami i twórcami ludowymi z naszej Gminy po całej Polsce pokazując to, co najlepsze w naszej kulturze, muzyce i kuchni regionalnej.

ZNANE POSTACIE NASZYMI AMBASADORAMI W POLSCE I NA ŚWIECIE
Będziemy promować Ochotnicę i Tylmanową przy współpracy ze znanymi osobistościami pochodzącymi z terenu naszej Gminy. Będziemy zapraszać również znane postacie z Polski jak np. Robert Makłowicz, które będą naszymi ambasadorami w Polsce i na świecie.

MATERIAŁY PROMOCYJNE
Promocja wymaga profesjonalnych materiałów promocyjnych i znajomości nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego, dlatego powołamy do istnienia zespół młodych ludzi, którzy opracują materiały i będą dbać o nasz wizerunek. Przy współpracy z lokalnymi środowiskami przygotujemy mapy, przewodniki, ulotki oraz materiały służące do promocji Ochotnicy i Tylmanowej w Internecie.

SPOTY I FILMY PROMOCYJNE
Przy współpracy z zawodowymi filmowcami wyprodukujemy profesjonalne spoty i filmy promujące Ochotnicę i Tylmanową w Internecie i telewizji.

„FESTIWAL DUNAJCA” W TYLMANOWEJ
Przy pomocy środków z programów krajowych i grantów zagranicznych zorganizujemy nowy festiwal muzyczny, który będzie świętem Tylmanowej. Festiwal będzie gościł najlepsze polskie zespoły  regionalne i folkowe z dorzecza Dunajca, a także zaprezentuje  osiągnięcia naszej lokalnej kultury, w tym przede wszystkim z Tylmanowej.

FOLKOWY FESTIWAL „WOLNA REPUBLIKA OCHOTNICKA” W OCHOTNICY GÓRNEJ
Przy pomocy środków z programów krajowych i grantów zagranicznych zorganizujemy Folkowy festiwal dedykowany historii i kulturze Ochotnicy, którego dwie edycje były realizowane w 2016 i 2017 r.

FESTIWAL MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ W OCHOTNICY DOLNEJ
Przy pomocy środków z programów krajowych i grantów zagranicznych zorganizujemy Festiwal, na który zaprosimy gwiazdy współczesnej sceny muzycznej największego formatu. Na każdy z festiwali zaprosimy jedną z gwiazd wybraną przez młodzież.