SEKRETARZ ZARZĄDU

Beata Piątkiewicz

O mnie

Jestem osobą rodzinną, myślącą pozytywnie i zawsze chętną do pomocy. Uwielbiam wyzwania. W kręgu moich zainteresowań leży sport, głównie siatkówka, film oraz dobra muzyka. Ponadto interesuję się ekonomią i finansami, z którymi związane jest moje wykształcenie. Ważną kwestią jest dla mnie także edukacja oraz świadomość ekologiczna.

Działania na rzecz społeczności lokalnej są jak kamienie milowe do budowania lepszego świata.

Przebieg mojej kariery zawodowej obejmuje takie stanowiska, jak: kasjer-referent oraz pracownik prowadzący księgi rozrachunkowe, sprzedawca, pracownik biurowy – handlowiec, pracownik obsługi biura, koordynator projektów, a także pomoc administracyjna. Ponadto zajmowałam stanowiska pracownika pierwszego oraz drugiego stopnia Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Obecnie pełnię funkcję Wicedyrektor w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - ZPO w Szczecinku.

Wykształcenie

Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku zarządzanie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Ponadto jestem absolwentką dwóch kierunków studiów podyplomowych: z zakresu zarządzania oświatą na wspomnianej uczelni oraz z zakresu przygotowania pedagogicznego na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.

W jakich obszarach działam?

Aktywność Samorządowa

Inwestycje

Edukacja

Ochrona Zdrowia

Działania Prospołeczne

Jestem jedną z pomysłodawczyń Turnieju Charytatywnego w Piłce Siatkowej organizowanego przez nasze Stowarzyszenie. Współorganizuję i działam w wielu różnych akcjach na rzecz chorych osób, takich jak kwesty, festyny, pikniki, bale oraz turnieje charytatywne.

Sport

Uprawiam i propaguję sport oraz aktywność fizyczną. Uczestniczę w turniejach piłki siatkowej oraz zajęciach fitness.

Promocja regionu

Praworządność

Kultura

Przedsiębiorczość

Ekologia

Prowadzę działalność w obszarze edukacji ekologicznej. Moja obecna praca zawodowa związana jest funkcjonowaniem Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku.

Zrównoważony rozwój

Ostatnie powiązane aktualności

Nowe pomysły, wspólna przyszłość!

Masz do nas pytania? Jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.