Członek Zarządu

Mariusz Kieling

O mnie

Jestem ogromnym miłośnikiem sportu. Ponad trzydzieści lat pracowałem jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole w Barwicach. Zajmowałem się także prowadzeniem zajęć treningowych w lekkiej atletyce w klubie, którego zawodnicy osiągali znaczące wyniki sportowe. Moją domeną jest praca na rzecz dzieci i młodzieży w zakresie aktywności fizycznej i sportu.

Wytrzymałość można szybko stracić, jeśli przestanie się pracować nad jej utrzymaniem.

Moja kieriera zawodowa skupia się przede wszystkim wokół pracy jako nauczyciel wychowania fizycznego, w której mam ponad trzydziestoletnie doświadczenie.

Wykształcenie

Ukończyłem studia magisterskie o specjalności nauczycielskiej na kierunku wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu - a dokładnie w Zamiejscowym Wydziale w Gorzowie Wielkopolskim.

Działalność samorządowa

Jestem silnie związny z samorządem powiatowym. Obecnie pełnię rolę burmistrza Barwic. Jestem także Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu, Radnym Powiatu, a także Członkiem Zarządu Powiatu Szczecineckiego.

W jakich obszarach działam?

Aktywność Samorządowa

Koordynuję i zarządzam pracą Miasta i Gminy Barwice. W samorządzie powiatowym pełnię rolę Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu, Radnego Powiatu oraz Członka Zarządu Powiatu Szczecineckiego.

Inwestycje

Organizuję, wspieram i nadzoruję realizację inwestycji samorządowych w Mieście i Gminie Barwice. Mam także doświadczenie w pozyskiwaniu zewnętrznych środków finansowych inwestowanych w działalność statutową klubu sportowego.

Edukacja

Z zawodu jestem nauczycielem wychowania fizycznego z trzydziestotrzyletnim stażem pracy.

Ochrona Zdrowia

Działania Prospołeczne

Współorganizuję i uczestniczę w wydarzeniach o charakterze prospołecznym organizowanych przez PS. Od wielu lat przygotowuję drużynę piłki siatkowej z Barwic do udziału w kolejnych edycjach Turnieju Charytatywnego.

Sport

Przez wiele lat prowadziłem i organizowałem zajęcia, zawody, turnieje i obozy sportowe. Mój klub zorganizował ponad osiemdziesiąt obozów dla dzieci i młodzieży z Gminy Barwice.

Promocja regionu

Poprzez swoją pracę w samorządzie prowadzę działania na rzecz promocji i rozwoju Ziemi Barwickiej.

Praworządność

Kultura

Przedsiębiorczość

Ekologia

Zrównoważony rozwój

Nowe pomysły, wspólna przyszłość!

Masz do nas pytania? Jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.