Bal Karnawałowy dla Przedszkolaków - Zapraszamy!

To już druga edycja zabawy! Startujemy w sobotę 10 lutego o godzinie 11:00 w sali gimnastycznej ZS Nr 2 w Szczecinku.

Kultura
12 stycznia 2024
Remigiusz Bargieł
Szczegóły imprezy

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami i opiekunami na kolejną edycję Balu Karnawałowego. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 10 lutego 2024 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku przy ul. 1 Maja 22. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00.

Zgodnie z tradycją poprzedzającą Wielki Post, karnawał to czas dedykowany radosnym zabawom oraz balom przebierańców. Zatem z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego powiatu ogłaszamy kolejną edycję zabawy. Na miejscu dostępne będą słodkie przekąski, woda, napoje i owoce, a także kawa i herbata dla rodziców oraz opiekunów. Atrakcje zapewni Monika Firaza z Animacja – Rekreacja. W programie imprezy m.in.:

  • szalone animacje,
  • zabawy integracyjne z akcesoriami,
  • tańce przy muzyce,
  • zamykanie w bańce,
  • oraz wiele innych.
Bilet wstępu - karma dla zwierzaków

Symboliczny bilet wstępu to karma w ilości min. 1 kg, którą następnie przekażemy potrzebującym zwierzakom. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia i zapytania zbieramy do wtorku 6 lutego 2024 r. W tym celu prosimy o kontakt z organizatorami pod nr tel. 882 060 261 lub 883 337 644. Zgodnie z konwencją balu liczymy na ciekawe przebrania oraz kostiumy karnawałowe.

Zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie - WYDARZENIE NA FB DOSTĘPNE JEST TUTAJ. Poniżej zamieszczamy oficjalny plakat imprezy.

Bądź na Bieżąco
Przeczytaj więcej