Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe

Jesteśmy pewni, że nasi ludzie w samorządach są gwarantem efektywnego i zrównoważonego rozwoju powiatu oraz poszczególnych gmin.

Aktywność Samorządowa
7 lutego 2024
Krzysztof Lis
Aktywni obywatele

Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe oraz samo Stowarzyszenie od lat skupia przedstawicieli różnych środowisk gospodarczych, samorządowych, społecznych, poszczególnych grup zawodowych i organizacji pozarządowych. Działamy jako Stowarzyszenie od osiemnastu lat, znamy problemy i potrzeby regionu. Nasze lokalne inicjatywy prospołeczne to m.in. jedenaście Turniejów Charytatywnych w Piłce Siatkowej, sześć Bali Charytatywnych, turnieje oraz zabawy organizowane dla dzieci i osób z niepełnosprawnościami. Poprzez cykliczność tych przedsięwzięć pomogliśmy już dwudziestu sześciu młodym mieszkańcom powiatu szczecineckiego i nie tylko. Na ich rehabilitację, leczenie, a także zakupy specjalistycznego sprzętu przekazaliśmy do tej pory kwotę blisko 1 mln zł.

Kandydaci

W najbliższych wyborach samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, na listach znajdą Państwo kandydatów z Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego. To osoby bardzo dobrze przygotowane do działań w samorządach lokalnych naszych gmin oraz w całym powiecie szczecineckim. Nasi kandydaci to ludzie doświadczeni, reprezentujący różne grupy społeczne i zawodowe. Jesteśmy pewni, że będą reprezentować mieszkańców i ich środowiska, najlepiej jak tylko potrafią.

Nasze małe Ojczyzny          

Powiat Szczecinecki i jego stolica – miasto Szczecinek oraz poszczególne gminy, to dobrze rozwijające się małe Ojczyzny. W ostatniej kadencji samorządu powiatowego zrealizowano wiele przedsięwzięć, które poprawiły dostępność świadczeń zdrowotnych, edukacji, kształcenia specjalistycznego czy wsparcia dla osób z niepełnosprawnością i ludzi bezrobotnych. Optymalny rozwój naszego regionu jest możliwy, musimy tylko postawić na współpracę – współdziałanie oraz myślenie o przyszłości naszych mieszkańców bez sporów i konfliktów. Naszym obowiązkiem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom społeczności lokalnej i zapewnienie jej pełnej dostępności do wszelkich dóbr publicznych.

Jesteśmy pewni, że Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe jest gwarantem efektywnego i zrównoważonego rozwoju powiatu szczecineckiego oraz samorządów gminnych.

Razem możemy więcej!

Dzisiejszy artykuł stanowi wstęp do dalszej lektury. Już niedługo przedstawię Państwu działalność naszego Stowarzyszenia we wszystkich jego obszarach.

Zachęcam również do obserwowania mojego oficjalnego profilu na Facebooku - Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis.

Członkowie Zarządu naszego Stowarzyszenia
Bądź na Bieżąco
Przeczytaj więcej