Małgorzata Kubiak-Horniatko kandydatką na Burmistrza Miasta Szczecinka!

W Centrum Konferencyjnym Zamek odbył się briefing prasowy poświęcony oficjalnemu przedstawieniu Kandydatki naszego komitetu wyborczego na Burmistrza Miasta Szczecinka.

Aktywność Samorządowa
29 lutego 2024
Remigiusz Bargieł
Kobieta po raz pierwszy Burmistrzem Szczecinka?

Wczoraj o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej szczecineckiego Zamku, podczas briefingu prasowego, oficjalnie ogłosiliśmy kandydatkę na fotel Burmistrza Miasta Szczecinka. Jest nią, rzecz jasna, wieloletnia dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku – Małgorzata Kubiak-Horniatko.

Podczas przemówienia do mieszkańców z ust Kandydatki padły m.in. następujące słowa:

Szanowni Państwo, wszyscy mnie znacie. Od dwudziestu pięciu lat funkcjonuję dla lokalnej społeczności. Wspieram lokalną społeczność i te dwadzieścia pięć lat mojej pracy zawodowej w samorządzie szczecineckim zrobiło tak naprawdę ze mnie nie tylko liderkę działań społecznych, ale też napędza mnie do tego, żeby działać dalej. Żeby dalej czynić dobro i próbować zmienić rzeczywistość na lepsze.

Wyborczy spot Małgorzaty można obejrzeć tutaj.

Szczecinek zasługuje na burmistrza, który potrafi nie tylko dzielić, ale przede wszystkim łączyć. Łączmy, a nie dzielmy! Szczecinek to nasz wspólny dom, nasza mała Ojczyzna. Kandyduję z ramienia Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego i tak jak Państwo widzicie razem ze mną jest grupa fantastycznych fachowców: przedsiębiorców, sportowców, nauczycieli, emerytów... Jesteśmy tacy jak Wy i dla Was chcemy funkcjonować i działać. Żeby to wszystko mogło się spełnić potrzebuję Państwa wsparcia 7 kwietnia, bo razem możemy więcej!
Małgorzata Kubiak-Horniatko w towarzystwie sympatyków, członków oraz Kandydatów KW Porozumienie Samorządowe, fot. Robert Zabuski

Mieszkańcy Miasta na pierwszym miejscu

Jak dodała Małgorzata:

Chcemy być dla Państwa i Państwa słuchać. Jeżeli obdarzycie mnie zaufaniem 7 kwietnia, jeżeli oddacie Państwo na mnie swój głos, to obiecuję, że nie zawiodę. Przede wszystkim zawsze będę miała czas dla Państwa. Będę tym mostem, który łączy wszystkich mieszkańców Miasta Szczecinek, niezależnie od opcji politycznej, orientacji czy wyznania. Szczecinek jest naszym wspólnym domem, a drużyna, z którą startuję to fantastyczne osoby, które mogą wprowadzić nową jakość do Miasta.

Aktywność kandydatki można również śledzić na jej oficjalnym profilu Facebook - Małgorzata Kubiak-Horniatko.

Dziękuję serdecznie i bardzo proszę: idźcie na wybory. Oddajcie głos na fachowców, na ludzi takich jak Wy! Na ludzi niezwiązanych z żadną partia polityczną a na samorządowców, dla których dobro każdego z Państwa jest najważniejsze.

O programie oraz postulatach wyborczych Małgorzaty będziemy Państwa informować w kolejnych artykułach. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia materiału wideo przygotowanego przez Gryf.tv, dostępnego na portalu YouTube.

Bądź na Bieżąco
Przeczytaj więcej