Tworzymy alternatywę

Kilka słów o nas i o miejscu naszej działalności, jakim jest powiat szczecinecki. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału wideo na naszym nowym kanale Youtube.

Promocja regionu
6 lutego 2024
Remigiusz Bargieł
Nie partyjnie, a samorządowo

Jesteśmy aktywnymi obywatelami, którzy tworzą lokalną alternatywę dla dużych partii. Brak wyrazistości, wzajemne ataki liderów oraz przeskakiwanie między ugrupowaniami powodują, że nie chcemy utożsamiać się z żadną frakcją. Angażujemy się w pracę najróżniejszych grup obywatelskich i inicjatyw lokalnych. Odnajdziecie nas w wielu instytucjach i organizacjach, od rad osiedli po sołectwa czy wspólnoty mieszkaniowe. Są wśród nas również doświadczeni samorządowcy.

Szczecinek, Biały Bór, Borne Sulinowo, Barwice, Grzmiąca oraz Gmina Szczecinek to miejsca, gdzie można zobaczyć efekty pracy naszych radnych i członków Stowarzyszenia. Łączy nas przede wszystkim miłość do naszej małej Ojczyzny, jaką jest powiat szczecinecki.

Razem możemy więcej!

Poniżej znajduje się krótki materiał wideo dotyczący miejsca naszej działalności. Zachęcamy do subskrybowania naszego nowego kanału na Youtube, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi aktualnościami związanymi z naszą działalnością w regionie.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Instagramie oraz na Facebooku.

Bądź na Bieżąco
Przeczytaj więcej