Członek

Piotr Misztak

O mnie

Jestem człowiekiem od trudnych zdań i wyzwań. Twierdzę, że mnóstwo osób ma wiele poglądów na wiele spraw, ale niestety nie potrafią ich skutecznie wyargumentować. Przez wiele lat doświadczeń nauczyłem się dostrzegać to, co istotne i tak naprawdę ważne jest w życiu.

Nie ważne co komunikujesz, ważne co zrozumieją odbiorcy komunikatu… Nie koncentruj się na sobie tylko na innych… Słuchaj, analizuj, wdrażaj!

Wykształcenie

Ukończyłem studia Executive Master of Business Administration – MBA, studia ekonomiczne, menadżerskie, pedagogiczne oraz dziennikarskie o specjalności zarządzanie komunikacją w biznesie.

Działalność samorządowa

Jestem samorządowcem z krwi i kości, od wielu lat pracuję na rzecz loklanych podmiotów samorządowych. Obecnie pełnię funkcję Prezesa Zarządu SM Sp. z o.o. Centrum rehabilitacji dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane. Pracowałem jako Prezes Zarządu Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej oraz wicedyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. Odpowiadam za stworzenie silnej marki miasta Szczecinek w latach 2009-2016, czego pokłosiem był Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za najlepszy Produkt Turystyczny 2015.

W jakich obszarach działam?

Aktywność Samorządowa

Jestem samorządowcem z krwi i kości, od wielu lat pracuję na rzecz loklanych podmiotów. Obecnie pełnię funkcję Prezesa Zarządu SM Sp. z o.o. Centrum rehabilitacji dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane.

Inwestycje

Edukacja

Ochrona Zdrowia

Działam w obszarze ochrony zdrowia, przewodząc w Centrum Rehabilitacji dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Bornem Sulinowie.

Działania Prospołeczne

Sport

Jestem członkiem Zarządu Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Zostałem uhonorowany Odznaczeniem Ministra Sportu i Turystyki za zasługi dla Sportu oraz Złotym Odznaczeniem Federacji Europejskiej IWWF za organizację Mistrzostw Europy i Afryki w narciarstwie wodnym.

Promocja regionu

Pracowałem jako dyrektor działu mediów w Gawex Media Sp. z o.o., prezes Zarządu Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej oraz wicedyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. Odpowiadam za stworzenie silnej marki miasta Szczecinek w latach 2009-2016, czego pokłosiem był Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za najlepszy Produkt Turystyczny 2015.

Praworządność

Kultura

Przedsiębiorczość

Ekologia

Zrównoważony rozwój

Ostatnie powiązane aktualności

Nowe pomysły, wspólna przyszłość!

Masz do nas pytania? Jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.