Ogłaszamy wyniki zbiórki na rzecz Mariki, Oliwii i Wiktorii

W szczecineckiej Szkole Muzycznej odbyła się konferencja prasowa poświęcona ogłoszeniu wyników zbiórki prowadzonej podczas XI Turnieju Charytatywnego w Piłce Siatkowej. Padł absolutny rekord!

Działania prospołeczne
15 stycznia 2024
Remigiusz Bargieł
Magiczna bariera przekroczona

3 grudnia 2023 r. odbyła się XI edycja Turnieju Charytatywnego w Piłce Siatkowej, organizowanego przez nasze Stowarzyszenie. W tym roku, ze względu na liczne zapytania ze strony darczyńców zadecydowaliśmy, że na konto zbiórki pieniądze będzie można wpłacać do 15 grudnia 2023 r. W tym czasie na konto Dziewczyn nadal wpływały środki finansowe.  

Dziś, po dokonaniu pełnego podsumowania oficjalnie ogłaszamy, że magiczna bariera 100 tys. zł, którą udało się zebrać w trakcie jednej zbiórki, została przekroczona. Kwota, którą zebraliśmy to dokładnie 103 110,00 zł. Jest to absolutny rekord w historii akcji charytatywnych organizowanych przez PS. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Nie byłoby to jednak możliwe bez zaangażowania ogromnej ilości osób - ludzi o wielkich sercach. Na konto każdej z Dziewczyn wpłynie dokładnie po 34 370,00 zł.

Suma zgromadzonych środków pieniężnych

Trzy wspaniałe Wojowniczki

Przypomnijmy, że w ostatniej edycji Turnieju graliśmy na rzecz trzech młodych mieszkanek powiatu szczecineckiego – Mariki, Oliwii i Wiktorii. Aby dowiedzieć się z czym mierzą się podczas codziennej walki o zdrowie nasze Wojowniczki, zapraszamy do przeczytania tego artykułu.

Marika, Oliwia i Wiktoria wraz z członkami PS: Małgorzatą Kubiak-Horniatko, Prezesem Krzysztofem Lisem oraz Wiceprezesem Pawłem Mikołajewskim

O Bohaterkach, widzianych oczami swoich rodziców, można także przeczytać na naszym Facebooku. Każdej z Nich dedykowany jest osobny wpis: Marika, Oliwia, Wiktoria.

Poniżej zamieszczamy materiał filmowy zrealizowany przez Gryf.tv dostępny na portalu youtube.

Bądź na Bieżąco
Przeczytaj więcej