Wiceprezes Zarządu

Remigiusz Grochowski

O mnie

Jestem osobą, która ma wrodzoną ciekawość i potrzebę poznawania nowych miejsc i ludzi. Bardzo dobrze czuję się w grupie, a jeszcze lepiej pośród kreatywnych i ambitnych osób.

Staram się być optymistą, ale z doświadczenia wiem, że łatwiej jest być realistą.

Wolny czas dzielę tak, by zadbać o rodzinę oraz móc zaangażować się w różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne. Na co dzień jestem przedsiębiorcą i mimo, że nie jestem samorządowcem, chętnie znajduję czas na to, by wspierać Porozumienie Samorządowe, we wszystkich działaniach charytatywnych i społecznych. Uważam, że w tego typu organizacjach te dwie grupy, przedsiębiorcy i osoby zatrudnione w sektorze publicznym, powinny żyć w ścisłej symbiozie. Wzajemnie poznając swoje możliwości i potrzeby można stworzyć wielkie rzeczy dla lokalnej społeczności.

Wykształcenie

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku reklama i promocja na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Skupiałem się głównie na reklamie politycznej oraz kreowaniu wizerunku marki w biznesie.

W jakich obszarach działam?

Aktywność Samorządowa

Inwestycje

Edukacja

Ochrona Zdrowia

Działania Prospołeczne

Współorganizuję i uczestniczę we wszystkich działaniach na rzecz społeczności lokalnej prowadzonych przez nasze Stwoarzyszenie.

Sport

Promocja regionu

Praworządność

Kultura

Biorę aktywny udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez PS.

Przedsiębiorczość

Prowadzę działalność gospodarczą. Aktywnie wspieram lokalny biznes. Poprzez swoje działania dążę do zapewnienia ścisłej współpracy pomiędzy sektorem publicznym (samorządowym) i prywatnym.

Ekologia

Zrównoważony rozwój

Ostatnie powiązane aktualności

Nowe pomysły, wspólna przyszłość!

Masz do nas pytania? Jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.