Członek Zarządu

Grzegorz Poczobut

O mnie

Jestem osobą, która od zawsze była zaangażowana w działalność lokalnej społeczności. Posiadam dwójkę wspaniałych dzieci. Wśród moich zainteresowań leży sport, polityka oraz nowe technologie. Jestem przedsiębiorcą, któremu bliska jest problematyka prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznes tak samo jak nauka, rozkwita tylko w warunkach swobodnej wymiany myśli.

Przez pierwsze cztary lata mojej kariery zawodowej pracowałem jako technolog w dużym zakładzie produkcyjnym w Szczecinku. Następnie przez siedem lat pełniłem rolę konstruktora we wspomnianym zakładzie. Od 1992 roku prowadzę własną działalność gospodarczą. Centrum Handlowe Hala Targowa PA&PO - współwłaściciel.

Przez wiele lat pełniłem funkcję Przewodniczącego Powiatowej Struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Członka Rady Krajowej i Wiceprzewodniczącego Krajowej Komisji Rewizyjnej SLD.

Wykształcenie

Ukończyłem Technikum Mechaniczne w zawodzie Technik-Mechanik przy Zespole Szkół Technicznych w Szczecinku.

Działalność samorządowa

Za działalnością samorządową związany jestem od wielu lat. Obecnie pełnię funkcję Radnego, Członka Zarządu oraz Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Szczecineckiego.

W jakich obszarach działam?

Aktywność Samorządowa

Od trzech kadencji pełnię rolę Radnego Rady Powiatu Szczecineckiego. Ponadto jestem Członkiem Zarządu oraz Wiceprezesem Rady Powiatu Szczecineckiego.

Inwestycje

Edukacja

Ochrona Zdrowia

Działania Prospołeczne

Współorganizuję oraz uczestniczę w wydarzeniach o charakterze społecznym organizowanych przez PS.

Sport

Jestem pomysłodawcą i inicjatorem Turnieju w Siatkówce Plażowej o Puchar Starosty Szczecineckiego organizowanego przez nasze Stowarzyszenie.

Promocja regionu

Praworządność

Kultura

Przedsiębiorczość

Od ponad trzydziestu lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Jestem zaangażowany w pracę na rzecz poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej w powiecie szczecineckim.

Ekologia

Zrównoważony rozwój

Ostatnie powiązane aktualności

Nowe pomysły, wspólna przyszłość!

Masz do nas pytania? Jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.