Członek Zarządu

Marzena Nowacka

O mnie

Jestem osobą bardzo aktywną społecznie. Kultura i sztuka odgrywają w moim życiu bardzo ważną rolę. Jestem miłośniczką dziedzictwa, tradycji i kultury ludowej. Uwielbiam muzykę, taniec oraz śpiew. Posiadam czworo wspaniałych dzieci.

Za wszystkim, czego się uczymy, stoi pewna tradycja.

Na początku mojej kariery zawodowej pracowałam na stanowisku referenta w Urzędzie Gminy w Szczecinku. Następnie pełniłam rolę podinspektora w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, a później dyrektora GOPS w Szczecinku. W latach 2012-2016 prowadziłam własną działalność gospodarczą.

Aktywnie działam w organizacjach lokalnych, spośród których najważniejsze to Stowarzyszenie Przyjaźń Bez Granic oraz Zespół Swojacy.

Wykształcenie

Ukończyłam studia na kierunku administracja infrastruktury społecznej w Wyższej Szkole Biznesu. Ponadto jestem absolwentką kierunku praca socjalna na Uczelni Korczaka.

Działalność samorządowa

Głównym obszarem mojej działalności w samorządzie jest praca, w obszarze której realizuję zadania z zakresu pomocy społecznej.

W jakich obszarach działam?

Aktywność Samorządowa

Pełnię funkcję Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Moim zadaniem jest koordynowanie i organizowanie pracy w obszarze pomocy społecznej.

Inwestycje

Edukacja

Ochrona Zdrowia

Działania Prospołeczne

Współorganizuję i uczestniczę w wydarzeniach o charaterze prospołecznym organizowanych przez Porozumienie Samorządowe. Jestem organizatorką zbiórki "Gramy dla Ukrainy".

Sport

Promocja regionu

Aktywnie działam na rzecz promocji naszego pięknego regionu poprzez występy arstystyczne realizowane wraz z Zespołem Swojacy z Sitna. Jestem także pomysłodawczynią Konkursu Piosenki Ludowej Szczecineckie Spotkanie z Folklorem oraz Ludowych Spotkań z Kolędą.

Praworządność

Kultura

Pracuję na rzecz pielęgnowania kultury i tradycji ludowej. Jestem kierowniczką Zespołu Swojacy z Sitna.

Przedsiębiorczość

Ekologia

Zrównoważony rozwój

Ostatnie powiązane aktualności

Nowe pomysły, wspólna przyszłość!

Masz do nas pytania? Jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.